Tel:
Chiny Detaliczne ekrany LCD producent
Shenzhen Kerchan Technology Co.,Ltd
Shenzhen Kerchan Technology Co., Ltd

Wiodąca zmiana w ekranie detalicznym

Dom

Shenzhen Kerchan Technology Co.,Ltd

Kilka słów o nas
1 2 3 4 5

Shenzhen Kerchan Technology Co.,Ltd

Firma Shenzhen Kerchan Technology Co., Ltd. stała się wiodącą fabryką wysokowydajnych produktów do wyświetlania wideo w sklepach LCD dla branży komercyjnej i punktu zakupu. Firma została zainwestowana przez Kerchan Technology Group Limited w 2007 roku. Kerchan jest jednym z 10 największych producentów rozwiązań Digital Displayage do wyświetlania ekranów w ciągu ostatnich 10 lat.


Koncentrujemy się na detalicznym ekranie LCD i rozwiązaniu brandingowym, linia produktów obejmuje 7-21,5 ”Komercyjny system Android i tablet bez Androida, 15,6-calowy wyświetlacz cyfrowy, tablica dezynfekująca do rąk itp. Stajemy się coraz lepsi informacje zwrotne od naszych klientów w Stanach Zjednoczonych, na Bliskim Wschodzie iw Europie. W ostatnim czasie wprowadziliśmy kilka nowych technologii, takich jak podnoszenie i odtwarzanie, liczenie czujników ruchu, liczenie przycisków, RFID, skaner używany w wyświetlaczach POP itp. Jesteśmy pasjonatami pomaganie naszym klientom w zwiększaniu sprzedaży poprzez dostarczanie elastycznych rozwiązań reklamowych.

Dlaczego Kerchan?

1. Dzięki 12-letniemu doświadczeniu z ekranem wideo, Kerchan oferuje przyjazne dla budżetu rozwiązania dla klientów wyświetlaczy POP.

Spraw, aby nasz klient wyróżniał się na tle konkurencji.

2) Kerchan zawsze zapewnia wysokiej jakości produkt w rozsądnej cenie, szacowaną liczbę, którą możesz zaoszczędzić co najmniej 30% kosztów od lokalnych dostawców;

3. Oddany personel Kerchan specjalistów koordynuje i zarządza każdym szczegółem każdego projektu od jego powstania do dostawy. Oznacza to krótszy czas dostawy i 0 błędów w zamówieniu projektu.

4. Personel Kerchan oferuje sprawną komunikację. Zespół sprzedaży Kerchan przywiązuje dużą wagę i dobrze rozumie twoje potrzeby, oferuje 12 godzin pracy na komunikację z Tobą w sprawie zapytania lub projektu.

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Rodzaj działalności

Producent

marki : Kerczan

Ilość pracowników : 100~150

Coroczne wyprzedaże : <70000000

Rok założenia : 2007

pc Export : 90% - 100%

Firma Kerchan została założona przez pana Simona w 2006 roku, a w 2008 roku zbudowaliśmy własną fabrykę, produkując głównie cyfrową ramkę do zdjęć. W latach 2008-2009 stwierdziliśmy, że cyfrowa ramka do zdjęć została zintegrowana z wyświetlaczami POP, aby odtwarzać filmy wideo przez więcej i więcej klientów.

Simon uważał, że nadszedł odpowiedni czas, aby zrobić coś dla branży wyświetlaczy POP, aby pomóc im w tworzeniu lepszych produktów. Od lutego 2009 r. Prowadzimy badania i rozwój zgodnie z prośbami i problemami branży POP. Po 11 latach starań osiągnęliśmy następujące wyniki:

* Mają możliwość zapewnienia pełnego zestawu rozwiązań dla reklamy detalicznej i wyświetlania POP;

* Mamy teraz 7 otwartych ramek detalicznych 7 "-50" z samodzielnym systemem lub systemem Android, z rozszerzeniem na przycisk, czujnik ruchu, oświetlenie LED, skaner, technologie RFID, które są szczególnie odpowiednie dla wyświetlacza POP;

* Opracowano pakiet K-Smart APK z funkcją odtwarzania na podzielonym ekranie, blokadą strony internetowej i funkcją dotykową na wielu warstwach, a także opracowywane są inne pakiety APK spełniające potrzeby branży detalicznej.

* Opracowano 19,23.1,24,28,37,43,48 cala Długi wąski ekran.

Do tej pory Kerchan jest dostawcą o najbardziej kompletnym rozmiarze i największej liczbie rozwiązań dla wyświetlaczy POP i branży detalicznej. Pomógł ponad 500 klientom z branży detalicznej w rozwiązaniu problemu ekranu detalicznego. Nie zatrzymaliśmy naszego tempa postępu, dzięki Zgodnie z koncepcją „skoncentrowaną na kliencie” udaliśmy się do biura klienta, aby dowiedzieć się więcej o jego prośbach. Dzięki trzem wizytom klienta lepiej zrozumieliśmy rzeczywiste potrzeby klientów.

Naszym celem jest pomaganie coraz większej liczbie klientów w branży detalicznej w rozwiązaniu problemu ekranów detalicznych, aby klienci mogli uzyskać większą konkurencyjność i wytworzyć większą wartość.

Usługowe

Kerchan to profesjonalny producent, który od 2007 r. Koncentruje się na monitorach LCD w branży wyświetlaczy POP.

Dostarczamy nie tylko produkty, ale także dostosowujemy inteligentne rozwiązania dzięki naszemu 12-letniemu doświadczeniu. Co więcej, możemy pomóc Ci zaoszczędzić 40% kosztów w porównaniu z lokalnymi dostawcami.

Kerchan pomógł ponad 300 firmom wyświetlającym POP wygrać projekty dla Bose, Google Home, Garmin itp. ... Jeden z naszych klientów powiedział, że dzięki ekranowi Kerchan 15,6 "zaoszczędzili 400 000 USD na 10 000 Google Home Display.

Ponadto oferujemy następujące specjalne usługi dla naszych klientów wyświetlaczy POP:

* Aby zapewnić jakość naszych produktów, przedłużyliśmy okres gwarancji do 2 lat;

* Czas dostawy zamówień na zwykłe produkty jest skrócony z 30 dni do 20 dni;

* Ciągła zmiana dużego ekranu z metalowej na plastikową obudowę, aby obniżyć koszty i wagę produktu, aby zaoszczędzić pieniądze.

Dlaczego Kerchan?

1. Dzięki 12-letniemu doświadczeniu z ekranem wideo, Kerchan oferuje przyjazne dla budżetu rozwiązania dla klientów wyświetlaczy POP.

Spraw, aby nasz klient wyróżniał się na tle konkurencji.

2) Kerchan zawsze zapewnia wysokiej jakości produkt w rozsądnej cenie, szacowaną liczbę, którą możesz zaoszczędzić co najmniej 30% kosztów od lokalnych dostawców;

3. Oddany personel Kerchan specjalistów koordynuje i zarządza każdym szczegółem każdego projektu od jego powstania do dostawy. Oznacza to krótszy czas dostawy i 0 błędów w zamówieniu projektu.

4. Personel Kerchan oferuje sprawną komunikację. Zespół sprzedaży Kerchan przywiązuje dużą wagę i dobrze rozumie twoje potrzeby, oferuje 12 godzin pracy na komunikację z Tobą w sprawie zapytania lub projektu.

Firma Zespół

Kerchan, w tym marketing, sprzedaż, inżynier R&D, QC, zespół produkcyjny, w sumie 5 zespołów, aby zapewnić, że projekty klienta mogą być ukończone z wysoką jakością i terminem. Z całkowitym zasięgiem warsztatów 2000 m2, fabryka wyświetlaczy reklamowych lokalizuje się w dzielnicy Bao'an w Shenzhen. To tylko 15 minut od międzynarodowego lotniska w Shenzhen, 30 minut od dworca kolejowego LuoHu. Dzięki 100 dobrze wyszkolonym pracownikom, doświadczonemu sprzedawcy i zespołowi inżynierów rozumiemy wymagania rynku. Nasze produkty mogą spełniać większość standardów w Ameryce Północnej, Europie i regionie Bliskiego Wschodu. Standard testowy, taki jak: CE / EMC / LVD / ROHS / FCC / UL / SASO itp.

1. Zespół sprzedaży:

Mamy 15 sprzedawców, którzy są zaznajomieni z rynkiem, znają punkty wartości klienta。 Mają doskonałe umiejętności komunikacyjne, odwiedzają klientów i rozumieją rynek 2-3 razy w roku. Zawsze traktują potrzeby i problemy klientów jako priorytet, aby sobie z nimi poradzić i je rozwiązać. Zapewniają konsultacje i usługi online przez 16 godzin. Gdy klient napotyka problem, zwykle stosowaną przez nas metodą komunikacji jest nawiązanie bezpośredniego połączenia konferencyjnego w celu zaoszczędzenia czasu klientów.

2. Zespół R&D:

Co więcej, co kwartał wprowadzamy innowacyjne i konkurencyjne projekty, aby sprostać nowym wymaganiom rynku. Oferujemy zarówno potencjalnym, jak i długoletnim klientom kompletne rozwiązanie w zakresie dostaw, takie jak możemy wykonać usługę OEM / ODM, usługa OEM obejmowała projekt pakowania。 Usługa ODM obejmowała zmianę płyty głównej PCBA, projekt obudowy lub zmiany, tworzenie nowego PCBA, dostosowywanie oprogramowania itp. Opracowaliśmy K-Smart APK jako domyślny pakiet instalacyjny dla wszystkich naszych urządzeń z Androidem. Może odtwarzać wideo po włączeniu zasilania, tryb odtwarzania na podzielonym ekranie, blokowanie aplikacji / sieci Web, zdalne zarządzanie treścią, interaktywne z opcją dotyku. Obsługuje również skaner kodów kreskowych, odtwarza filmy odpowiednio do różnych kodów kreskowych; obsługuje Lift & Play poprzez odczytanie znacznika RFID, nagrywa dane odtwarzania, takie jak ile razy odtworzono wideo każdego elementu. Ten pakiet APK spełnił większość potrzeb klientów w branży detalicznej.

Aby zaspokoić potrzeby klienta, wszystkie nasze operacje są ściśle wykonywane zgodnie z naszą wizją „Być firmą pierwszej klasy, dzięki której nasi klienci są zadowoleni, a personel szczęśliwy”.

3. Zespół QC:

W naszym zespole kontroli jakości pracuje 6 osób, w tym IQC, IPQC, OQC, FQC. Zwracają dużą uwagę na wszystkie ponity, takie jak obudowa, akcesoria, pudełko / karton itp. Ale najważniejsze jest testowanie sprzętu i oprogramowania, test starzenia.

4. Zespół produkcyjny:

Mamy 100 dobrze wyszkolonych i wykwalifikowanych pracowników, aby zapewnić terminową realizację projektów.

Shenzhen Kerchan Technology Co.,Ltd
7 piętro, Buliding F, Fusen Business Center, Gushu, Baoan Avenue, Baoan District, Shenzhen, Chiny.
Tel:86-0755-23327036-23327039
Mobile Site Privacy Policy Chiny dobra jakość Detaliczne ekrany LCD dostawca. © 2019 - 2020 retaillcdscreens.com. All Rights Reserved.